Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ludzie leczcie sie i nieobgadujcie ani bo jej nieznaliscie byla dla mnie jak siostra i niemacie prawa wypowiadac sie na jej temat zabraniam wam a ten bandyta mariusz bydlak ruchac mu sie chcialo to dlatego wlazł do ilony facet w tym wieku powinien zajac sie rodzina a nie z guwniara jezdzic ten typ nadaje sie do psychiatryka zamknac tylko, mało mu ze zabił anie to jeszcze wozi własne dziecko samochodem bez prawka niepowinien nawet na samochód spojrzec po tym co zrobił .przez niego straciłam najukochansza osobe w moim zyciu mam nadzieje ze odpokutujesz ani smierc ze cie wsadza za kratki i tam zdechniesz chamie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to prawda nie boi sie niczego bez prawa jazdy jeżdzi i dziecko wozi. chociaz w sumie jak ma sie uklady z policja to wszystko mozna:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko jest już na drodze do sądu,,za pobicie grozi ładnych parę lat,,,kup s...ko tatusiowi wyprawkę do pierdla,,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz rodzinka Ilonki już jest pogrążona,,,,a mówiłam ,że Mariusz jest niewinny,,,i tak jest skoro takie numery wykręcają,,,,ci ludzie,,,z deb***ami do piachu,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostaw Ilonko ,,,,Mariusza w spokoju,bo ze mną bedziesz miała do czynienia,....nie łazcie za nim,,,rozumiesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja po prostu nie rozumiem, jak możecie być takie naiwne. Ja z Mariuszem już od dawna się przyjaźnię i mam zamiar dalej się przyjaźnić. A wy tylko tutaj klniecie, ale się poniżacie, zachowujecie się jak dudek na moście. "Dudek na moście pokazał ogon staroście. A starosta spadł z mosta i połamał sobie chwosta".Parawanamanadżuzi dżez, leciał przez pole walnięty pies. A suka za nim skacze i drze mordę, płacze. Kto cię walnął i dlaczego? Nie chcę męża walniętego. - Walnęli mnie w Łuszczowie, bom wył o jednej krowie, co mleka nie dawała i dójki podwijała. -es, es, es, jesteś głupi pies.ŁODYRYDY, RACH CIACH, CIACH, Ilonkę i Agatkę pozdrawia pijany Stach! No to pozdro, spoko i w porzo.....fiuuuuuuu.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak,to powiedz gdzie mieszkasz,to zobaczymy czy jest tak naprawdę,,,pozdro....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też się przyjaznię,a nawet go kocham i to bardzo ale on nie chce teraz z nikim być po tej,,Ilonce z łuszczowa,,ach gdybym ją dorwała,,,to wybiłabym jej z głowy wtedy Mariusza,,,no ale trudno tak musi być,,,Mariusz,buziak...Marzenko,a skąd znasz Mariusza,,,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odczepcie się ode mnie!! Ja mam swoje życie i swoje sprawy. A wy zajmijcie się sobą, dobra? Ja kocham tylko swojego Protesia, on wyleczył mi zęby i zyskałam na wyglądzie. Polecam go wszystkim. Nr tel. 696 9xx 7x5.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurde...czy wy nie widzicie ze te wszystkie komentarze pisze slynny mariuszek? to jest żałosne! łatwo je rozpoznac (miedzy słowami wstawia charakterystyczne ",,,," ) i najlepsze ze pisze komentarz i pod spodem sam go komentuje(jako "inna" osoba) hahhaaa oczywiscie zaraz sypniesz mi wiązankę drogi mariuszku ale ci ktorzy cie znają, wiedza jaki jestes i swoimi komentarzami tylko to potwierdzasz. Trochę pokory... i tak już duzo zla wyrządziłeś P.S. Mariusz, nie pisz ze ilona to k**wa bo to samo mozna powiedziec o tobie dobraliscie sie...szkoda tylko ze ucierpiały na tym osoby ktore nie powinny (ty wiesz o kogo chodzi)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kim Ty jesteś pszczółko Maju?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tego pytania Maju nie zadał Ci Mariuszek, chyba zgadłem IlonkO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedz Tatusiowi żeby się odjebał od Mariusza:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włącz MiniMini tam jest "Edek"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W piekarni będzie redukcja:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A, jak będzie dalej świrował "Pawiana" to go czarnym motorem przewiozę. Edek:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakaz wjazdu do stolicy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uwarzam, że Ilonka powinna wyjźć za Marjusza, tyle ich, co sobie ofiarują, a komu nie pasuje, niech się nie wtranca. Napewno bęndą szczęśliwi i jak sobie ułożą rzycie, to nie powinno nikogo obchodzić. I jusz pszestańcie pisać, bo to staje się nódne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ortografia koleżanko Malwinko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MASAKRA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anoli anniwop ćśjóp od acjo Aszuiram i ćisorpop og o ękęr i ćąizw bulś. " Yłars yhcum eizdęb ansiow i Aknoli eizdęb ansodra."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...